Наша продукцияНаша продукция

НовостиНовости

Алюмінієві конструкційні системи

Алюмінієві конструкційні системи
алюмінієві модульні елементи
Alumínium szerkezeti rendszerek
Спеціалізовані універсальні конструкції машин, рами, щитки, робочі столи, візки, основна конструкція різноманітних конвеєрних систем або монтажних ліній та інших промислових виробничих станцій можуть бути побудовані з стандартизованих алюмінієвих профільних систем.
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
Алюмінієві профільні системи виготовляються екструзією з спеціального алюмінію. Основними характеристиками цих конструкцій є легка вага, рухливість, стабільні показники міцності завдяки спеціальному перетину профілю. Вони можуть бути легко змінені відповідно до необхідних змін у виробництві або інших вимог.

Для більшості відомих алюмінієвих профілів ми пропонуємо широкий спектр модульних елементів (промислові ніжки, маховики, важелі, дверні петлі ...). Використовуючи алюмінієві профілі та пов'язані з ними кріпильні елементи, можна створювати будь-яку конструкцію або змінювати її за потребою.
.

Після того, як конструкцію розберуть, елементи можуть бути використані в будь-який час.
З питань наявності вищезазначених продуктів, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами!
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то можете  зв'язатися з нашими менеджерами!

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад к Главной страницы

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читать дальше

  

СЕРІЯ 61 CC

Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Читать дальше