Наша продукцияНаша продукция

НовостиНовости

Термостійкі промислові колеса зі склада

Термостійкі промислові колеса зі склада
Tellure Rota - Hőálló ipari kerekek raktárról
Термостійкі колеса зазвичай використовують у харчовій та хлібопекарській промисловості, у вологому середовищі та в місцях, коли колесо контактує з хімікатами помірної концентрації.

Колеса мають жаростійкість від -20 до +300 градусів Цельсія. Вони виготовляються з голковими, ковзаючими або кульковими підшипниками. Можна замовляти з нержавіючим кронштейном або без кронштейна.
Ці тверді колеса виготовлені з синтетичної смоли і мають відмінний опір коченню. В основному їх використовують на промислових бетонних або плиткових підлогах. Колеса можна замовити діаметром коліс від 80 мм до 200 мм з декількома типами кронштейнів. Завдяки поверхні колеса вони легко чистяться та мають чудову стійкість до забруднень. З нашого веб-сайту безкоштовно зможете завантажити 3D-креслення та каталоги.

Постійно розширюючийся асортимент товарів шукайте на нашій веб-сторінці!
67-es sorozat (Hőálló gyanta)
Термостійкі промислові колеса
  • 67-серія (Термостійка смола)
Далі до товара
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то зможете зв'язатися з нашими   менеджерами  !
separator
Назад к Главной страницы

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читать дальше

  

СЕРІЯ 61 CC

Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Читать дальше