Наша продукцияНаша продукция

НовостиНовости

Розширюється асортимент гідравліки

Розширюється асортимент гідравліки

Hidraulika termékválaszték bővülés
Асортимент продукції гідравліки на нашому Угорському складі  регулярно розширюється. Цього разу ми хотіли б представити вашій увазі наші дві нові груп продуктів, які постійно поставляються на склад для того, щоб забезпечити високий рівень обслуговування.
Thermoplast hidraulika tömlők
Гідравлічні шланги Thermoplast
Високоякісні шланги Thermoplast з 40-річним досвідом виготовлення, арамідним та  сталевим армуванням у версіях доступі даже з парними шлангами.
 
 
Tömlővédelem
Захист шланга
У нас Ви знайдете багато типів деталей захисту шлангів для промисловості, сільського господарства,промислової техніки, незалежно від сигменту використання, від простішої поліетиленової HD до силіконових захистів шлангів від високої температури.
 
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то можете  зв'язатися з нашими менеджерами!

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад к Главной страницы

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читать дальше

  

СЕРІЯ 61 CC

Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Читать дальше